Výroba postelí Vytvárame unikátne, autorské kusy!

Ručne vyrábané postele, pripravené prichýliť Vás počas príjemných večerov vyplnených pohodou a relaxom.

Čomu presne sa venujeme

Postele z našej kolekcie spájajú inováciu a tradíciu. Každé čelo a rám postele sú vyrobené tak, aby vyhovovali tým najnáročnejším a najsofistikovanejším požiadavkám. Klasické aj moderné, čalúnené dizajnovou poťahovou látkou s úložným priestorom a ortopedickým roštom s možnosťou výroby na mieru podľa požiadaviek.

Rýchlosť & precíznosť

Tvoríme kompletné sortimenty produktov rýchlo a precízne. Sme schopní vybaviť množstvo produktov za veľmi krátky čas.

Kvalita a dizajn

Naše spánkové systémy vyrábame ručne nie len s dôrazom na kvalitu materiálov, ale aj na estetický vzhľad s nádychom talianskej tradície.

Personalizácia

Ponúkame extrémne prispôsobenie našich produktov podľa vkusu a potrieb ľudí

Naša vizuálna práca

GALÉRIA A PORTFÓLIO

Kontaktuj Nás

ODPOVIEME NA AKÉKOĽVEK OTÁZKY ALEBO NEJASNOSTI

* indicates required
Email Format

Please select all the ways you would like to hear from l.c. manager s.r.o.:

You can change your mind at any time by clicking the unsubscribe link in the footer of any email you receive from us, or by contacting us at lcmanagerweb@gmail.com. We will treat your information with respect. For more information about our privacy practices please visit our website. By clicking below, you agree that we may process your information in accordance with these terms.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.